Služby

Denná, mesačná, ročná veštba pomocou rôznych spôsobov veštenia.
Práca s urieknutím, kliatbou, porobením, energetizácia,
predaj amuletov na podporu osobnosti, proti stresu, strachu, urieknutiu, na ochranu osoby, domova,                                                                           na podporu manželstva,rodiny

predaj osobných liečivých kameňov
čistenie aury

vyčistenie domov a bytov

 

Anjelské karty

Anjeli strážni pre vás majú posolstvá, ktoré vám môžu pomôcť uzdraviť každú oblasť vášho života! 
Sada 44 anjelských vykladacích kariet vám pomôže 
komunikovať s vašimi anjelmi a získať od nich rady a odpovede na otázky týkajúce sa vášho milostného života, zamestnania, zdravia a rodiny, ale aj duchovného rastu. Tak ako náš dych smeruje do nášho vnútra a potom z neho von, tak i energia, ktorá je večná, prúdi do nás i z nás. Je len na nás, ako náš duchovný nádych a výdych zužitkujeme. Anjelské karty pomáhajú pri liečení strachu, fóbií, vnútornej rozpoltenosti, psychickej únave. Učia nás stíšiť sa, vzdať sa násilného presadzovania vlastných túžob. Zobrazujú romantiku nežných farieb dúhy.
Energetické a anjelské karty sa stávajú fenoménom aj tohto tretieho tisícročia. Pozitívna, láskavá, všeobjímajúca energia, ktorú so sebou prinášajú, je akoby odpoveďou na zväčšujúci sa vnútorný strach a všeobecné obavy všetkých ľudských bytostí. Anjelské karty sú na zamyslenie i vnútornú inšpiráciu.

Energetizácia
Dodáva vitalitu, pri vyčerpaní "dobíja batérie". Vhodná pre situácie, kedy sa cítime vyčerpaný a bez energie. Harmonizuje strach z materiálneho nedostatku, zmierňuje všetky druhy úzkostí.

 

Odrobenie
Práca s urieknutím, porobením a kliatbou nie je ako piecť koláče, návod jednoducho nenájdete a samému sa to nepodarí - účinky Vášho lieku rýchle vyprchajú. Takéto metódy sú vylepšeniami ľudí, ktorí s týmito vecami (teda s mágiou) nemajú žiadne skúsenosti a jednoducho skúšajú všetko možné, čo by im mohlo pomôcť. A pritom si nevedome ešte viac ubližujú! Jeden z najhorších pocitov aké sú je pocit bezmocnosti. Uvedomte si, že každéurieknutie, porobenie či prekliatie je iné a preto vyžaduje aj individuálny prístup. 

 

Kávová sadlina


Čo sa udialo v minulosti, je základ budúcnosti. 
Ako žiješ dnes, taká bude Tvoja minulosť a teda aj budúcnosť.