Anjelské karty

 

Anjelské karty Doreen Virtue. Autorka- americká psychologička vydaním štyroch typov anjelských kariet spustila doslova explóziu anjelskej témy po celom svete. Po dlhej odmlke a prisvojovaní si anjelov cirkvami tu zrazu boli anjelskí poslovia pre každého, bez rozdielu vierovyznania.

Posolstvá neznamenajú veštby, preto je zbytočné v sebe posilňovať akékoľvek očakávania. Obrovským prínosom anjelských kariet je to, že navodia pozitívnu zmenu v energetickom poli človeka.

Anjelské karty - pomáhajú pri liečení strachu, fóbií, vnútornej rozpoltenosti, psychickej únave. Učia nás stíšiť sa, vzdať sa násilného presadzovania vlastných túžob.

 

S anjelskými kartami pracujeme viacerými spôsobmi:
1)  vždy ráno si po zamiešaní vytiahneme jednu kartu. Prinesie nám posolstvo Anjela, ktoré poukazuje na pocit alebo situáciu, ktorú budeme počas dňa riešiť, alebo je to odkaz, aby sme hľadali anjelské, nie sebecké a manipulatívne spôsoby vlastného konania. Ak prijmeme energiu vytiahnutej karty, budeme mnohokrát svedkami toho, ako „sa veci akoby riešili samé“.

2) Vytiahnutím určitých kariet a rozložením v interiéri posilňujeme a pozitívne meníme priestorovú energiu čchi. Vhodné pri odstraňovaní zlých snov, pocitov strachu, u detí pri budení sa zo sna. Rozložením správne vybraných kariet urýchľujeme proces prirodzeného uzdravovania chorých osôb.

3) Ak nás niektorá karta priťahuje, nosíme ju zo sebou do práce, umiestnime si ju v aute, k posteli. Ak je na nej konkrétne posolstvo- uskutočnime ho s vnútorným prijatím a odovzdaním.

4) Správne vytiahnutými kartami si môžeme vytvoriť modelové uzdravenie zaťažujúcej situácie. Vytiahnuté karty energetizujeme ametystom, ruženínom alebo iným prislúchajúcim drahokamom a necháme vyžarovať minimálne mesiac alebo do vyriešenia problému.

5) V brožúrach priložených ku kartám nájdeme kompletný návod a ďalšie odporúčania na používanie kariet v každodennom živote.